oferta

Niezależnie od tego w jakiej gałęzi przemysłu pracuje taśma przenośnikowa, jest ona każdorazowo dobierana przez naszych specjalistów w indywidualny sposób odpowiednio do wszystkich parametrów z nią związanych. Dlatego nie dostarczymy państwu taśmy, która będzie każdorazowo – trudnościeralna, wzmacniana, odporna na „wszystko”. Taśmy do przenoœników zostaną dobrane w taki sposób, aby materiały które transportują nie powodowały na nich uszkodzeń a wytrzymałość taśm była odpowiednia do długości przenośnika i masy przenoszonego materiału, dokładając do tego sprawność naszego serwisu będziemy pomagać Państwu w redukowaniu kosztów ponoszonych na wymiany taśm przenośnikowych w Państwa firmie.

Naszym klientom dostarczamy taśmy do podajników standardowe w kolorze czarnym lub zielonym. Montaż taśm przenośnikowych dokonujemy za pomocą naszego mobilnego serwisu, najczęściej do łączenia taśm używamy metody wulkanizacji.

Taśmy transportujące do prznośników mają szerokie zastosowanie w transporcie technologicznym różnych elementów i wyrobów metalowych, drewnianych, materiałów sypkich, plastikowych, papierowych i produktów żywnościowych. Przenośnikowe taśmy które dostarczamy charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie i mechaniczne obciążenia. W zakresie doboru taśm do indywidualnych potrzeb mogą Państwo posłużyć się wiedzą i doświadczeniem pracowników naszej firmy.

Wybierz interesującą Cię grupę produktów, aby zobaczyć szczegółowe informacje:


 
szybki kontakt

BELTOR S.C.
ul. Brodzka 10, 54-103 Wrocław
Tel. +48 71 725 61 35, +48 71 341 73 89
Fax. +48 71 341 73 03
e-mail:
strona główna / o firmie / oferta / partnerzy / kontakt            (c) Beltor // Polecamy: Skiptrans